Pivo Frajer

Frajerský podíl

Nastal čas, kdy chceme celý projekt posunout na novou úroveň. Věrni původnímu poslání, chceme zvýšit objem prodeje a investovat do rozvoje značky. V první řadě chceme vytvořit nové příchutě piva, rozšířit nabídku merche a výrazně rozšířit prodejní síť. Proto nyní nabízíme unikátní příležitost zapojit se do budování značky drobným investorům.  V tuto chvíli nabízíme dvě možnosti investování.

 

Frajerská půjčka

První forma investice je půjčka Frajerovi, který Vám zhodnotí Vaše peníze a ještě přidá spoustu piva a dalších benefitů.

  • délka půjčky 2-3 roky
  • výnos 8 % p.a. + 10 % p.a. v pivu
  • měsíční výplata úroků + měsíční dodávka piva
  • hodnota vkladu 50.000 Kč - 200.000 Kč

Frajerský podíl

V tuto chvíli je možné získat i podíl ve společnosti. Hodnota 10 % podílu je 250.000 Kč. Preferovaná forma je prioritní podíl. V případě zájmu o tuto formou investice rádi prodisktujeme společné představy na osobní schůzce.

 

Investoři, kteří nyní vstoupí do firmy (ať už formou půjčky nebo podílu) budou mít přednostní právo na navýšení své účasti v dalších investičních kolech.

Další benefity, které jako investoři získáte

Vstup zdarma na všechny akce, které budeme v budoucnu pořádat.

Slevu 10 % na všechny produkty v eshopu.

Karton piva zdarma na vaše narozeniny (každý rok).

Jdete do toho s námi?

Zajímají Vás bližší informace nebo se chcete rovnou domluvit na Vašem Frajerském podílu? Dejte nám vědět na email a rádi se s Vámi sejdeme.